(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Меблі для готелів та готелів на замовлення

Дізнатись вартість виробу!
Меблі для готелів та готелів на замовлення

Стильні та комфортні меблі для готелів вже давно стали однією з головних складових приємного відпочинку в готелях. Меблі для готелів за індивідуальним замовленням здатні створити домашню затишну атмосферу, зробити акцент на стилі інтер'єру, підкреслити розкіш номерів, показати турботу про постояльців закладу. Це, своєю чергою, формує сприятливий імідж готелю.

Готельні меблі на замовлення за недорогою ціною дозволяють втілити в реальність будь-які дизайнерські задумки. Зазвичай гостинці формують свій власний стиль, який є візитівкою кожної компанії. Корпусні та м'які меблі для готелів, які виробляє наша компанія, будуть виконані за індивідуальним ескізом — вони будуть ергономічними та комфортними, гармонійно вписуватимуться в інтер'єр. Різноманітність ідей, а також матеріалів для виготовлення дозволяють створити оригінальні проекти спеціально для номерів, холів, ванних кімнат під керівництвом наших клієнтів.

Виробництво меблів для готелів, готелів та ресторанів під ключ!

Меблі для готелів - це розробка унікальних дизайн-проектів для номерів різних класів. Підбір готових виробів може бути досить довгим та трудомістким, і все одно немає гарантії, що ви підберете те, що потрібно. Якщо ж у проекті врахувати все дрібниці, тобто. використовувати створені на замовлення предмети інтер'єру, то вони стануть запорукою їхньої успішної експлуатації надалі. Меблі для готелів повинні максимально відповідати потребам закладу - бути ергономічним, недорогим і задовольняти потреби постояльців.

Купуйте готельні меблі в Києві від нашої компанії і ви зможете побачити що вони відрізняються підвищеною міцністю. При створенні виробів ми приділяємо максимально увагу найслабшим місцям - частинам, що рухаються, з'єднанням, фурнітурі. Виробництво готельних меблів і ресторанів вимагає виконання особливих вимог, оскільки в процесі експлуатації вони піддаються більшим навантаженням, ніж домашні.

Покриті кухонними меблями в готель повинні бути стійкими до частого прибирання та чищення, після всіх маніпуляцій вони повинні зберігати свій приємний зовнішній вигляд. Разом з тим наші меблі зручні, відрізняються високою якістю збирання та матеріалів, екологічністю, підвищеною пожежною безпекою і, що важливо, цікавим дизайном.

Ви можете поставити всі запитання по телефонам:

(044) 495-51-47, (050) 384-88-43, (067) 384-88-43