(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Торговельне обладнання на замовлення

Дізнатись вартість виробу!
Торговельне обладнання на замовлення

Починаючи торговий бізнес чи розширюючи поточний, першому етапі планування постає питання доборі спеціального торговельного устаткування: вітрини, стійки, прилавки, стелажі тощо. Торговельне обладнання - це "обличчя" будь-якої роздрібної компанії, від невеликого бутіка, аптеки, кафе, до сучасного мега-маркету. І тільки замовивши торгове обладнання за розробленим індивідуальним дизайн-проектом дозволить отримати бажане обладнання, що ідеально гармонує з площею у фірмовому стилі компанії.

Торговельне обладнання та меблі на замовлення в онлайн магазині Stim – це Ваші переваги перед конкурентами.

Грамотний підбір спец.меблів для магазину - це не тільки власний стиль, але і гнучке раціональне управління асортиментом товарів, можливість більш ефективно планувати весь процес торгівлі і, звичайно, створення іміджу товару.

Наша меблева компанія має багатий досвід дизайну, проектування та виробництва меблів. Замовивши торгове обладнання в Stim-Lux, Ви укладаєте не тільки економічно вигідну угоду, але й отримуєте гарантію успішності Вашого бізнесу, оскільки ми створимо ексклюзивні меблі, які своєю ергономічністю, функціональністю, бездоганною якістю дозволять створити особливий привабливий для клієнтів стиль та затишок відділу продажу. (Бутіка, аптеки, кафе, магазину, ювелірного будинку, супермаркету ...).

У ході виробництва торгового обладнання ми застосовуємо лише сучасні технології та якісні, екологічно чисті перевірені матеріали: ДСП, МДФ, ДВП, алюмінієві профілі, скло, дзеркало, пластик. Використання виключно високоякісних витратних матеріалів (лаки, фарби) і фурнітури від виробників, що добре зарекомендували себе, створене в нашій компанії торгове обладнання, навіть при дуже тривалому терміні його експлуатації збереже без найменших змін свій первісний естетично привабливий вигляд. Наша продукція - це бездоганність складання, підвищена міцність та зносостійкість.

Наші переваги:

- виїзд на об'єкти для вимірів – безкоштовний;

- Виконання роботи будь-якого рівня складності;

- розробка та візуалізація індивідуального дизайн-проекту;

- Виконання замовлення в суворо обумовлені терміни;

- Доступність цін на замовлення торгового обладнання.

У каталозі онлайн магазину меблів представлені фото з успішно виконаними проектами торговельного обладнання у великій різноманітності стилів та дизайнерських рішень.

Фірмовий стиль, бездоганна якість, відмінна функціональність та значне збільшення продажів – це торгове обладнання від Стім Груп.

Ви можете поставити всі запитання по телефонам:

(044) 495-51-47, (050) 384-88-43, (067) 384-88-43