(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Монтаж стінових панелей ДСП в Києві та області

ДСП панелі на вулиці Дениса Монастирського

ДСП панелі на вулиці Дениса Монастирського

(Арт.0014) Панелі: Монтаж панелей ДСП Egger Груша Тирано H3114 ST9 Дата виготовлення: Вересень..

ДСП панелі, ЖК Паркові озера (вул. Воскресенська)

ДСП панелі, ЖК Паркові озера (вул. Воскресенська)

(Арт.0015) Панелі: Монтаж панелей ДСП Kronospan Дуб Словонія (Contempo) Дата виготовлення: Жов..

ДСП панелі на вулиці академіка Заболотного

ДСП панелі на вулиці академіка Заболотного

(Арт.0016) Панелі: Монтаж панелей ДСП SwissKrono D1892 BS Дуб палена Дата виготовлення: Серпен..

Показано 1 3 3 (всього 1 сторінок)



Дізнатись вартість виробу!

ДСП - це деревно-стружкова плита, яка виготовляється за допомогою гарячого пресування стружки, з'єднаної зі сполучною речовиною – термореактивними смолами.

На відміну від ДВП (деревноволокнистої плити), ДСП не гнеться. Краї панелей із ДСП обробляють ламінуванням, кромками, ПВХ-куточками.

Завдяки високій міцності, довговічності та бюджетній вартості ДСП широко застосовується в різних сферах:

  • у меблевій промисловості;
  • як нижній шар для декоративних підлогових покриттів;
  • для спорудження підвісних стель;
  • для облаштування перегородок;
  • для оформлення внутрішніх стін;
  • для дверних систем.

Монтаж стінових панелей ДСП в Києві та області ви можете замовити у нашій компанії Stim Group. Професійні монтажники зроблять всі необхідні виміри, проконсультують вас щодо підготовки стін до монтажу, швидко та якісно встановлять стінові панелі.

Ціна послуг залежить від складності робіт, що виконуються, габаритів приміщення, рівня підготовки стін до встановлення.

Якими бувають декоративні ДСП-панелі

Види стінових ДСП панелей:

  1. Рейкові . Мають довжину 240-370 см, ширину - 125-300 мм, товщину - до 12 мм. Стінові панелі даного типу спокійно витримують вагу підвішених полиць, вмонтованих гачків та різноманітних аксесуарів. Як правило, рейкові варіанти з'єднуються за допомогою шпильок та пазів.
  2. Плиткові . Відрізняються квадратною формою та можуть мати різний розмір (від 30х30 см до 98х98 см). У процесі облицювання стіни можна комбінувати між собою плитки різних кольорів, розмірів, дизайнів, щоб створювати оригінальні композиції. На стіну їх кріплять клейовим способом.
  3. Листові . Мають значні розміри (довжина сторони може становити до 244 см), але на відміну від деревоволокнистих плит і МДФ, не провисають у центрі. Монтувати їх можна клейовим способом або шурупами на дерев'яний каркас. В останньому випадку кріплення утоплюють в панель, а зверху шпаклюють, зашкурюють, лакують.

Крім того, для кухонного фартуха часто використовують стінові панелі – скинали з вологостійких плит завтовшки до 1,2 см.

Критерії вибору ДСП панелей

Вибираючи оздоблювальні панелі для стін, потрібно враховувати характеристики матеріалу та особливості приміщення, що оформляється. Зокрема, звертайте увагу на:

  • рівень можливих навантажень на панелі;
  • стиль інтер'єру та меблювання;
  • вологість;
  • температурні умови;
  • спосіб встановлення.

Залежно від зазначених вище факторів потрібно вибирати конкретну марку ДСП панелей. На сьогоднішній день маркування позначає наступне :

  • П-А – матеріал рекомендується використовувати для виробництва меблів;
  • П-Б – оздоблювальні матеріали;
  • М – позначає дрібну структуру покриття матеріалу;
  • Ш - шліфовані плити;
  • НШ – нешліфований матеріал;
  • В – вологостійка деревостружкова плита.

Класифікація ДСП панелей за рівнем безпеки

Рівень безпеки деревостружкової плити залежить від сполучної речовини, яка використовувалася при виробництві. Вирізняють такі класи:

  1. Super E – найвищий клас, який означає, що деревостружкова плита може використовуватися для обробки стін у будь-яких приміщеннях, у тому числі і дитячих. Якщо плита призначена для виготовлення меблів, це може бути не тільки доросла, а й дитяча меблі.
  2. Е1 − означає, що у вільні формальдегіди містяться у матеріалі у мінімальній кількості, допустимій для нешкідливого використання (не більше десяти міліграм на сто грам матеріалу). Плити даного класу також можуть використовуватися для обробки стін у дитячих кімнатах та виготовлення дитячих меблів.
  3. Е2 – свідчить про те, що вміст формальдегіду може змінюватись від десяти до тридцяти міліграм на сто грам матеріалу. Деревностружкова плита даного класу не можна використовувати для декорування приміщень житлового призначення та виробництва предметів меблів.

Переваги та недоліки панелей стінових з ДСП

Як і всі оздоблювальні матеріали, ДСП має свої плюси та мінуси.

Плюси :

  • бюджетна вартість;
  • висока міцність;
  • теплоізоляційні та шумоізоляційні властивості;
  • універсальність;
  • простий монтаж;
  • тривалий термін служби.

Деревностружкова плита відрізняється доступною вартістю, оскільки для її виготовлення використовуються відходи деревини. Вона не така міцна, як натуральна деревина, але для оздоблювальних робіт і створення перекриттів запас її міцності досить високий.

Однак варто враховувати відносну крихкість матеріалу – кріплення панелей за допомогою цвяхів потребує обережності. Якщо оздоблення з ДСП встановлено правильно і в приміщенні дотримуються необхідних умов, панелі будуть вам десятиліттями.

Мінуси:

  • у цьому матеріалі може бути вільний формальдегід;
  • мала стійкість до вологи;
  • крихкість;
  • матеріал неподатливий для обробки.

Від вологи ДСП може коробитися, що створює обмеження для використання матеріалу. У невідповідних умовах панель швидко руйнується. Недбала обробка часто призводить до їх ушкодження.

Технології монтажу декоративних панелей ДСП на стіну

Панелі ДСП встановлюються наступними способами.

1. На спец. комплектуючі

Цей метод передбачає розбірну конструкцію: листи монтуються на встановлені профілі.

  • кутові алюмінієві профілі можуть бути внутрішніми, зовнішніми або універсальними;
  • стартові профілі використовуються для монтажу панелей вертикально;
  • торцеві профілі виготовляються у формі літери «П» - вони необхідні маскування зовнішніх сторін;
  • сполучні Н-подібні профілі служать для стикування панелей.

2. На решетування

На стіну встановлюється решетування, а потім на неї монтуються панелі. Цей спосіб особливо актуальний для приміщень з нерівними стінами або у випадках, коли потрібно залишити вільне місце між стіною та панелями деревини. Отже, можна маскувати комунікаційні системи. Як правило, решетування кріплять на стіну дюбелями, а панелі монтують за допомогою саморізів.

3. На клей

Перевагою клейового способу вважається простий і швидкий монтаж, чого не скажеш про демонтажні роботи. Приклеєні листи не можна буде зняти без пошкодження, якщо раптом виникне така потреба. Щоб скористатися клейовим способом, необхідно ретельно підготувати та вирівняти стіни, загрунтувати та обробити антисептиком, а крім того, придбати спеціальний клей.

4. Необхідна для встановлення фурнітура

Вибирати елементи кріплення для обробки стін необхідно в залежності від способу монтажу. Щоб скористатися клейовим способом, вам знадобиться спеціальний клей. Якщо збираєтесь монтувати панелі на профілі, придбайте відповідні елементи. Для встановлення на решетування потрібно придбати дюбелі та саморізи.

Види фінішного покриття стінових панелей ДСП

Різноманітність варіантів покриття деревностружкових панелей дозволяє використовувати їх у різних інтер'єрах, створюючи обробку потрібного стилю, кольору, фактури.

Так, шпоновані Деревностружкові панелі добре виглядають в традиційних інтер'єрах. Для створення презентабельного оздоблення використовують фінішне лакове покриття.

Шпон може бути виготовлений з різних деревних порід, що розширює сферу його використання: світле «дерево» стане в нагоді для інтер'єрів сканді або прованс, темне – для лофта або еко-стилю. За потреби можна оформити такими панелями не все приміщення, а лише одну акцентну стіну.

ДСП панелі можуть мати покриття зі шкіри або еко-шкіри , що дуже ефектно виглядає у кабінетах, бібліотеках, офісах престижних компаній. Мінусом цього варіанта вважається мізерний вибір кольорів, але навіть у базових відтінках – допомагають створити по-справжньому розкішний інтер'єр.

Існують спеціальні види листів, що дозволяють підвищити шумоізоляцію у приміщенні. Їх характерна спеціальна перфорована поверхню, яку потім шпонують або покривають полімерами.

Ламіновані деревинно-стружкові панелі – один з найпопулярніших варіантів для декорування стін у різних кімнатах. Сьогодні таке оздоблення пропонується в різних колірних рішеннях та всіляких відтінках: світлих і темних, яскравих та базових, насичених та пастельних. Сама поверхня може мати глянсову або матову фактуру, що дозволяє підібрати матеріал відповідно до стилю інтер'єру та дизайнерських завдань. Наприклад, для спальної кімнати можна вибрати нейтральні матові тони, для дитячої – яскраві барвисті, для маленьких кімнат – глянсову поверхню, що добре відображає світло.

Корисні поради

Стінові панелі з ДСП мають багато переваг, серед яких і нескладний монтаж. Здійснити його можна самостійно або на замовлення, скориставшись послугами професійних монтажників. Останній варіант дозволить вам зберегти особистий час і забезпечить правильну установку, від якої залежить тривалість служби конструкцій і зручність експлуатації.