(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Офісні меблі на замовлення в Києві та області

Дізнатись вартість виробу!

Презентабельний вид офісного приміщення - одна із складових іміджу компанії. Офісні меблі - це не тільки предмети інтер'єру, це інструмент для розвитку бізнесу. Більшість клієнтів та партнерів складають своє враження про солідність фірми та на вигляд офісу, тому дизайн інтер'єру приміщення та функціональні можливості структурних елементів дуже важливі. Меблі повинні бути стильними, практичними і зручними. При цьому її вартість має бути невисокою. У нашому магазині ви зможете придбати саме такі моделі!

Головною особливістю офісного меблювання має бути те, що в ній поєднується висока функціональність при компактних розмірах. Наша компанія знаходить золоту середину між престижним виглядом, стильним оформленням та чудовими експлуатаційними можливостями меблів для офісу.

Офісні меблі на замовлення дозволяють створити унікальний дизайн-проект, який враховуватиме і загальне планування, і стилістику інтер'єру. Вона буде відповідати всім індивідуальним вимогам: наприклад, буде враховано нестандартні розміри або необхідні додаткові шафки. Ми створюємо такі моделі, які максимально відповідають вимогам наших клієнтів.

Якщо офіс давно функціонує, буває складно подобати потрібні готові елементи обстановки. Щоб доповнити вже існуючу інтер'єрну композицію, найкраще скористатися такою послугою як виготовлення офісних меблів на замовлення. Вибір матеріалів, кольорів, оформлення дозволить не тільки вибрати гармонійні елементи, а й укластися в розумний бюджет.

Наша компанія пропонує не тільки якісні та надійні офісні меблі, а й такі, які відповідають престижному статусу вашої компанії. Така обстановка дозволяє продемонструвати смак директора чи власника фірми, справити гарне враження на компаньйонів та клієнтів. Але найголовніше – красиве та функціональне меблювання дозволяє створити сприятливу атмосферу для працівників офісу. У свою чергу, ергономічні та якісні офісні меблі сприятимуть плідній роботі колективу.

Ви можете поставити всі запитання по телефонам:

(044) 495-51-47, (050) 384-88-43, (067) 384-88-43

Що треба знати про офісні меблі?

Кожен, хто працює в офісі, знає, що зручні офісні меблі – запорука продуктивного дня. Однак не завжди це буває саме так. Вибір меблів для офісів необхідно доручати лише обізнаним у цьому людям.

Перед тим, як купити меблі для офісу на замовлення, варто визначитися з деякими факторами:

  1. Кількість працівників, для яких, власне, купуються меблі.
  2. Розміри офісного приміщення.
  3. Наявність якої суми має покупець.

Це основні параметри вибору офісних меблів.

Вибираючи той чи інший предмет меблів для офісу, необхідно зверне увагу на його якість. Не варто припускати, що чим дорожче, тим краще. Це зовсім не так. Якість меблів багато в чому залежить від країни, де вона була виготовлена. Багато хто помиляється, що тільки меблі з Італії або Іспанії мають вищу якість. Оскільки модернізація виробництва не стоїть на місці, то й офісні меблі російського виробництва, а також із сусідніх республік (наприклад, Білорусь та Україна) мають хороші показники якості. Та й вартість її значно нижча.

Нові тенденції у підборі офісних меблів для персоналу

В даний час використовується така методика, коли покупець спирається на особисті уподобання працівників у комплектації меблів. Варто зауважити, що купувати слід потрібну кількість столів, шаф та іншого одночасно. Це підвищить презентабельність офісу.

Однією з найважливіших складових офісних меблів є фурнітура. Якщо самі меблі краще всього купувати вітчизняного виробництва, то при виборі фурнітури треба звернути погляд до закордонних виробників. Зокрема, найкращими є німецькі та італійські. Ці підприємства використовують лише якісні матеріали, які не тільки безпечні для використання, а й мають гарний зовнішній вигляд.

Оскільки офісні меблі постійно контактують з працівниками та їх відвідувачами, то важливим показником для вибору є екологічність матеріалу. Безпека персоналу та відвідувачів має стояти на першому місці.

Вибирайте практичні меблі для Вашого офісу та співробітників

Важливим критерієм є практичність. Оскільки передбачається постійний контакт із робочою поверхнею та меблями в цілому, то вони мають бути виготовлені з міцних матеріалів. В основному офісні меблі виготовляють із ДСП. Це чудовий будматеріал. Однак він не переносить високих температур, внаслідок чого вимагає підвищеного догляду.

Іноді можна зустріти офісні меблі, які покриті ламінатом. Фактура цих меблів дуже різноманітна і багатолика. Але, на жаль, цей матеріал має незначний термін служби, особливо в офісах з великим потоком відвідувачів.

Купуючи меблі, потрібно ретельно перевіряти упаковку. Оскільки невелика вм'ятина на картоні може бути великою проблемою, наприклад, на стільниці. Цю процедуру треба проводити до того, як вантажники поїдуть, інакше шкода не відшкодується. Найоптимальнішим є варіант з покриттям меблів меламіном. Це дуже міцний та довговічний матеріал.

Користуючись цими основними параметрами, безсумнівно, кожен покупець меблів зробить правильний вибір, про який надалі жодного разу не пошкодує. Зі свого боку, компанія STIM забезпечить максимально швидке виготовлення будь-яких меблів для офісу на замовлення в короткі терміни та за найоптимальнішою ціною!

Відгуки про Меблі в офіс

Дугнистый В.Г. ★ ★ ★ ★ ★
Замовляли офісні меблі та набір ліжок-шафок для міні-готелю, меблі виготовлені надійно та якісно, ​​дякую за хорошу роботу!
Ермаков Николай ★ ★ ★ ★ ★
У нас помещение небольшое, зато команда что надо, потому важно было всех поместить, при этом сохранив простанственность и свободу. Ребята справились, за что им огромная благодарность!
permiakov1965 ★ ★ ★ ★ ★
Настоящая семейная компания, с которой очень приятно и продуктивно сотрудничать. Рекомендуем.
Петровский А.М. ★ ★ ★ ★ ★
І я, і офісні співробітники дуже задоволені: стильно і функціонально. Дякую!