(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Доставка і оплата

Ми впевнені, що ознайомившись з нашим асортиментом, ви не зможете залишитися байдужими. Адже нові меблі завжди означає зміни в житті, а в нашому випадку ці зміни явно будуть на краще.

Щоб замовити меблі, які вас повністю задовольнять і вдало впишеться у ваше приміщення, необхідно врахувати його розмір, освітленість і ваші переваги. Беручи до уваги всі перелічені параметри, ми створимо для вас такі меблі, які будуть не просто стильними, але й повністю відобразять ваші власні уявлення про красу, затишок і зручність.

Втілити ваші мрії у життя допоможуть наші талановиті дизайнери. У процесі реалізації першокласного сервісу нашої компанії ми пропонуємо вам вибрати той варіант обслуговування, який ви вважаєте найзручнішим.

• Ви можете проконсультуватися з нашими дизайнерами за телефонами, які будуть опубліковані нижче.

• Нас легко знайти, приїхавши на адресу компанії. Цілком можливо, що обговоривши з нашими фахівцями зовнішній вигляд майбутнього приміщення, ви захочете скористатися наявними пропозиціями і змінити інтер'єр квартири або почати глобальні зміни з ремонту, виконаного у вашому стилі.

• Інший варіант: скориставшись телефонами, запросіть нашого майстра, який зніме попередні виміри для майбутніх меблів. Адже є спільна зацікавленість у тому, щоб наші вироби ідеально вписалися у ваше приміщення. Для вас це питання зручності, а для нас – престижу. Ми звикли все робити на відмінно.

• Якщо вам зручніше написати нам, складіть свій лист у вільній формі та надішліть на e-mail адресу, наш менеджер відповість вам у найкоротші терміни.

• Якщо жоден із зазначених способів вас не зацікавив, заповніть форму, яка розташована нижче. Ми самі зв'яжемося з вами, щоб обговорити всі деталі замовлення.

Ми розуміємо наших замовників і завжди готові врахувати їхні побажання.

Узгодивши час для зустрічі, наші спеціалісти зроблять всі необхідні вимірювання приміщення, розроблять 3D-модель проекту. Ви зможете заздалегідь побачити свою майбутню обстановку. Якщо вам сподобається запропонований варіант, ми виконаємо ваше замовлення, а також організуємо доставку меблів та її збирання.

Компанія Стім

Контактні телефони: (044) 49-55-147; (067) 38-48-843; (050) 38-48-843

Адреса: Київ, Озерна-1

E-mail: group@stim.kiev.ua

Дізнатись вартість виробу!