(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Дизайн интерьера у Києві

Дізнатись вартість виробу!
Дизайн интерьера у Києві

Ще одним напрямком діяльності компанії STIM є розробка проектів дизайну інтер'єру . Наші спеціалісти у Києві створять проект інтер'єрного дизайну, з урахуванням усіх Ваших побажань!

Унікальний дизайн інтер'єру у Києві тепер доступний усім!

Не можна переоцінити значущість зовнішнього вигляду інтер'єру квартири, офісу чи будинку, меблевих предметів та аксесуарів для житла, які мають бути ще й правильно підібрані. Адже меблеві предмети та аксесуари легко можуть як зіпсувати, так і зробити унікальним буквально будь-який дизайн інтер'єру. Тішить, що в наш час велика кількість виробників дають просто безмежні можливості вибрати меблі та інші предмети.

Що потрібно врахувати перед розробкою проекту?

У той час, коли тільки починається проект інтер'єру квартири, необхідно вже задуматися над тим питанням, які меблі підходитиме під ваш інтер'єр, і які б меблі ви хотіли бачити у себе у вітальні, спальні, кухні або навіть ванній кімнаті. Це необхідно робити для того, всі предмети меблів ідеально вписалися в дизайн інтер'єру, а також підібрати виграшний матеріал для обробки стін, затвердити бюджет і так далі.

Найважливіший етап – підбір меблів для інтер'єру

Природно, коли ремонт буде надзвичайно важливо виконати роботи з обробки кімнат на вищому рівні. Але не менш важливим є і вибір меблевих предметів. І тут мова не тільки в кольорі, а й, звичайно, у правильному виборі розміру шафи, дивана, столу та інших предметів меблів. Щоразу хоч раз стикався з проблемою, коли куплений предмет не стає на те місце, яке ви йому залишили, оскільки розмір трохи не відповідає. Це не дуже приємна ситуація, тож треба все ретельно продумати.

Вирішити всі проблеми вам можуть допомогти фахівці компанії STIM-Group , які за рахунок свого досвіду та знань швидко зроблять свою справу. Тому найкраще звернутися до фахівця. Адже приймаючись за справу, фахівець обов'язково візьме до уваги всі ваші побажання і ті варіанти, які він вам запропонує, вам припадуть до душі. І спільними зусиллями ви зможете спроектувати ідеальний інтер'єр вашої мрії. Працюючи з підприємствами з виготовлення меблів, дизайнери запропонують вам моделі предметів меблів, які відмінно впишуться у ваш дизайн інтер'єру.

Не забудьте "оживити" інтер'єр та урізноманітнити дизайн!

Коли ремонт вже буде завершено і всі предмети меблів займуть свої місця, часто приходить розуміння того, що дизайн інтер'єру будинку «не зовсім живий». Проблема не в тому, що неякісно поклеєні шпалери або неправильно розташований стіл. Найчастіше поясненням є те, що будинку не вистачає життя. У цьому випадку вам допоможуть правильно підібрані аксесуари. Наприклад, плед на спинці крісла, який кинутий недбало, а також книга, розташована на журнальному столику, скажуть про те, що в цьому будинку шанують літературу. А ось стильна ваза, наповнена фруктами у вітальні – яскравий акцент у дизайні інтер'єру

Нижче наведено приклади наших дизайнерських робіт, у скороченому варіанті.