(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Меблі для дому на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

Компанія Stim пропонує меблі для дому на замовлення у Києві недорого будь-якої конфігурації, складності та дизайну! Ми виготовимо домашні меблі за вигідною ціною на будь-який смак – понад 20 років досвіду столярного виробництва меблів та предметів інтер'єру для дому з доставкою по всій Україні!

Як правильно розставити меблі для дому?

Що може бути приємнішим за покупку меблів для дому або чергового меблевого гарнітура у вашу квартиру? Сам процес вибору необхідного предмета домашніх меблів приводить вас у прекрасний настрій. І ось довгоочікувана покупка привезена додому і тут постає нове питання: «Куди це поставити?» І від того, наскільки грамотним буде ваше рішення, залежить затишок та комфорт у Вашій квартирі.

Люди, які віддають перевагу простору та свободі, розставлять меблі для дому класичним чином – вздовж стін. Якщо ж ви бажаєте зробити свій інтер'єр більш цікавим і різноманітним - будьте готові до того, що ваша кімната візуально зменшиться . Такий варіант побудований на частково лінійному розташуванні основних предметів домашніх меблів уздовж стін і створенні акцентів на окремих елементах інтер'єру, наприклад, таких як диван, журнальний столик, етажерки, стелажі і т. д. Особливо актуальним є цей спосіб розташування меблів для невеликих квартир, де одна кімната використовується, наприклад, як місце для відпочинку і водночас є робочою зоною. У такому разі розмежування одного приміщення на окремі функціональні ділянки за допомогою предметів меблів є найбільш слушним рішенням.

Домашні меблі допоможе поділити кімнату

Одним з елементів домашніх меблів, добре підходять для зонування кімнати, можна вважати скляний журнальний столик . При цьому краще розташувати його так, щоб його кути не збігалися з лінією стін. Це надасть інтер'єру певної експресивності. Важливу роль у розділенні кімнати на окремі секції можуть відіграти вази або підставки під квіти. Ці предмети можна сміливо розташувати в центрі кімнати, тому що вони чудово вписуються як в кухонний інтер'єр, так і в вітальню. Крім того, прикрашена квітами кімната відразу ж набуде вишуканості і виглядатиме дуже витончено.

Сучасні меблі для дому на замовлення – наш профіль!

Для малогабаритних квартир дуже популярні аналоги італійських меблів для дому, які наша компанія виготовляє на замовлення вже кілька років за ексклюзивною технологією. Невеликі банкетки, консолі трикутної форми, дивани-ліжка, розсувні столи, шафи-купе – замовити у Києві тепер можна все, що завгодно, компанія STIM надасть відмінний вибір та дешеву вартість для оформлення домашніми меблями невеликих кімнат. А мобільні елементи меблів, оснащені роликами або коліщатками, дозволять вам час від часу змінювати їхнє розташування в кімнаті, створюючи враження чогось нового.

Компанія «Stim Group» виготовляє меблі на замовлення: