(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Шафи на замовлення у Києві та області

Дізнатись вартість виробу!

Шафи завжди мають попит серед усіх власників житла, неважливо це невелика кімнатка або квартира-студія, оскільки компактні шафи не займають багато простору і при цьому можуть бути дуже місткі. Шафи можуть бути будь-яких розмірів, правильно підібраний шафа гармонійно виглядають в будь-якому інтер'єрі, будь то спальня, дитяча, вітальня або навіть офісне приміщення.

Як вигідно підібрати та замовити шафу?

Ви можете придбати стандартний варіант шафи, що вже є, або створити свій індивідуальний дизайн, який буде задовольняти всім вимогам і бажанням по конфігурації, кольору та іншим вимогам на нашому сайті, або зателефонуємо: (044) 495-51-47. Якщо у квартирі є ніша, то ви можете заощадити кошти на покупку вбудованої шафи-купе. При виборі шафи на замовлення Ви можете доповнити її різними функціональними аксесуарами, наприклад, додатковими полицями, ящиками, вішалками та інше.

Виготовлення шафи на замовлення.

Перед тим як купити шафу, рекомендується визначити для неї місце в будинку та зробити розрахунки, для яких Ви можете безкоштовно запросити майстра-замірника меблів у Києві від нашої компанії . Отримуючи готовий виріб, слід переконатися в його цілісності, повній комплектації, правильному функціонуванню всіх елементів (ручки, двері, ящики), а також відповідності вимогам. При встановленні шафи він повинен щільно прилягати до стіни. Бажаємо приємного вибору і нехай Ваша шафа служить довго!

Компанія «Stim Group» виготовляє меблі на замовлення: