(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Шафи з фотодруком на замовлення у Києві

Дізнатись вартість виробу!

Замовити шафу з фотодруком – одна з найпопулярніших пропозицій компанії «Stim», яка виготовляє меблі на замовлення. Ця послуга поєднує кілька чинників:

 • прийнятну ціну;
 • гідна якість виконання;
 • оптимальні терміни виготовлення.

Переваги шафи з фотодруком

 • Оригінальне виконання меблів надає шарму інтер'єру.
 • Естетичне задоволення: високий рівень деталізації, яскраві кольори та якість зображення зачаровують.
 • Унікальність: клієнт зможе замовити та купити шафу-купе з вибраним малюнком з каталогу або надати ескіз.
 • Довговічність: полімер стійкий до вигоряння, дії УФ, перепаду температур, вологості.
 • Сумісність: проект адаптується під стиль та колірне оформлення інтер'єру, що зробить шафу-купе ключовим елементом.
 • Візуальне розширення простору: кімната стане просторішою за рахунок підбору палітри кольорів.

Шафа-купе з фотодруком: вибір способу нанесення зображення

Ви втомилися від нудних однотонних поверхонь, виникла потреба внести родзинку в інтер'єр? Замовити оформлення шафи-купе та реалізувати сміливі бажання – розумне рішення.

Фотодрук є технологією нанесення малюнка на фасад шафи-купе за допомогою:

 1. Плівки: тонке полотно лягає на поверхню та надає унікального декору.
 2. УФ-друк: нанесення зображення за допомогою полімерних складів. Перший спосіб є бюджетнішим, але не менш ефектним.

Художнє оформлення дозволяє індивідуалізувати шафу та гармонійно вписати її в інтер'єр. Технологія широко відома та популярна, оскільки деталізований малюнок переноситься на будь-який меблевий матеріал: скло, ДСП, МДФ, дерево, дзеркало, метал, пластик.

Технології виконання фотодруку на шафах

У виробництві фахівці використовують дві популярні технології перенесення зображення на поверхню: клейка полімерна основа або ультрафіолетовий друк.

 • Клейка полімерна плівка

Ціна матеріалів – визначальний фактор, від якого залежить вартість меблів на замовлення. Технологія забезпечує довговічність виробам: міцні молекулярні зв'язки захищають виріб від пошкодження. При необхідності можна легко освіжити зовнішній вигляд: видалити плівку і вибрати інший ескіз.

Переваги методу: бюджетність та легкість демонтажу, а також адаптація фасадів шаф-купе під стиль та оформлення інтер'єру.

Недоліки: недбале використання спричинить механічні пошкодження. Технологія дещо поступається альтернативі з погляду естетики.

 • Ультрафіолетовий друк

Такий спосіб передбачає використання полімерних фарб: вони акуратно наносяться на поверхню та схоплюються за рахунок впливу ультрафіолету. Даний метод надійний, надає фасадам естетичного вигляду, забезпечує міцність, зносостійкість.

До незаперечних переваг відносять: утворення однорідної структури, високу деталізацію, широку гаму кольорів.

Недолік — вищу вартість порівняно з попереднім методом. Фахівці компанії «Stim» нагадують, що УФ-друк на замовлення – можливість нанесення широкоформатних зображень фотографічної якості.

Переваги фотодруку на фасадах шафи-купе

Корпусні меблі – унікальний предмет інтер'єру. Він піддається модернізації та вдосконаленню за рахунок фурнітури, декору фасадів, додаткових модулів та інших цікавих рішень.

Функціональне та стильне оформлення шаф-купе, розсувних або розстібних дверей підходить для спальні, кухні, передпокою, дитячої, вітальні, офісного приміщення, вбиральні.

Щойно вловимі акценти, яскраві та соковиті фарби, цікаві композиції будуть з'єднані в одному проекті, якщо віддати перевагу одній з технологій. Наші дизайнери прикрашають та індивідуалізують шафи на замовлення за доступною ціною.

Яке вибрати зображення для шафи-купе: види картинок

Компанія «Stim» надасть великий каталог ескізів і випробовувати муки вибору не доведеться. У нас ви можете замовити будь-який малюнок на ваш смак: пейзажі, портрети, фотографії, натюрморти, анімалістичний, космічний чи абстракцію.

Якщо є готове рішення – майстри своєї справи із задоволенням втілять задумки у життя. Складні проекти не стануть на заваді на шляху до виконання побажань замовника.

Широка палітра відтінків полімерних фарб дозволяє не обмежувати себе у прояві фантазії, забезпечить малюнку яскраві та соковиті кольори. Обробці піддається будь-який тип поверхонь: гладкі, шорсткі, рифлені.

Ескізи переносяться на радіальні чи рівні меблеві матеріали. Можна замінити на замовлення зображення: знімається колишній шар і наноситься нова соковита картинка на фасад шафи-купе.

Правила догляду за фотодруком на шафах-купе

Якщо залишилися сумніви щодо замовлення шафи-купе з фотодруком, ми їх розвіємо. Достатньо дотримуватися простих правил з експлуатації та догляду:

 • мити поверхню засобами з абразивним складом;
 • виключити механічну дію на малюнок;
 • протирати легкими мильними складами, м'якими тканинами;
 • використовувати засоби залежно від матеріалу виконання малюнка;
 • не піддавати дії високих температур.

Умови замовлення у нашій компанії

Компанія «Stim» практично чверть століття створює корпусні меблі на замовлення, має власні виробничі потужності, індивідуалізує проекти без огляду на рівень складності.

Це дозволяє не залежати від зовнішніх факторів та формувати власну цінову політику. Завдяки цьому вартість художнього оформлення фасадів шаф-купе для вас ми робимо доступною. Гарантією якості виступає репутація та бездоганне обслуговування клієнтів.

Квартира, приватний або заміський будинок, офіс або інший комерційний об'єкт: ми обладнаємо будь-яке приміщення відповідно до встановленого бюджету та побажань клієнтів. Для попереднього прорахунку заповніть форму на сайті та дочекайтесь дзвінка менеджера.

Створіть меблі своєї мрії з компанією STIM-GROUP!

Компанія «Stim Group» виготовляє шафи на замовлення:

За призначенням:

За способом встановлення: