(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Шафи в передпокій, коридор на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

Шафа купе на замовлення - передпокій та коридор «зустрінуть» гостей у кращому вигляді

Передпокій (або коридор) - «візитна картка» будинку, тому дуже важливо оформити та розмістити меблі так, щоб одяг та взуття, особисті та «гостові», не заважали нікому почуватися затишно і комфортно. Таку важливу «місію» можна з повною впевненістю покласти на шафу-купе на замовлення від компанії «Stim Group», але для цього необхідно розібратися, що підійде виключно під ваш індивідуальний дизайн.

Шафи-купе на замовлення в коридор - основні переваги:

 • відмінне «попадання у простір». Розсувний або орний, квадратний або кутовий, зроблений на замовлення, він обов'язково відповідатиме всім вашим щоденним потребам;
 • однаково добре підійде для маленьких та великих площ;
 • дозволить використовувати кожен вільний міліметр із користю;
 • вигідне рішення для малогабаритних квартир;
 • ціна на зручний, красивий та стильний предмет меблювання буде незмінно відповідати його якості та функціональності.

Види та конструкції шаф-купе для передпокою

Передпокій (або коридор) так само, як і будь-яка інша частина простору, вимагає ретельного опрацювання такої важливої деталі інтер'єру, як шафа купе. Він повинен не просто вписуватися в загальний стиль, але й виконувати покладені на нього важливі функції, про які вам скаже кожен дизайнер або конструктор. Тому виділяють кілька видів шаф і перед тим, як замовити якусь для себе, варто розглянути їх основні варіанти та модель за системою відкривання.

Шафа купе на замовлення від компанії «Stim Group» буває:

 1. Видимого монтажу , коли візуально вам повністю доступні всі частини конструкції: двері, фасад, фактура наповнення та його фурнітура. Ви бачите шафу купе буквально. Він є основною родзинкою та прикрасою приміщення. Тому, у такому виконанні часто використовуються зовнішні декоративні ефекти, наприклад, акцентний яскравий або, навпаки, пастельний фотодрук, класичне дзеркало, піскоструминне скло з візерунком та декоративне освітлення;
 2. Прихованого монтажу . У цьому випадку шафа купе на замовлення - це система зберігання, яка не впадає в очі. Вона складає єдиний ансамбль зі стінами та стелею, лише злегка розмежовуючи простір. Практично невидима, вона чудово вміщає всі необхідні елементи: глибокий ящик, вішалка або мікроліфт, полиця для взуття, ніша для необхідних дрібниць або містка систем зберігання. Продуманий роликовий механізм дозволяє кріпити на фасади практично будь-який матеріал.
 3. Прихованого підвісного монтажу – чудовий варіант для габаритних приміщень. Коли передпокій чи коридор служать як гардеробна чи ексклюзивна велика шафа купе необхідна під якісь спеціальні потреби, наприклад, зберігання клінінг-інвентарю, великої кількості речей на сезони чи різноманітних предметів для хобі господарів. Якщо глибина приміщення дозволяє вбудувати в інтер'єр таку функціональну конструкцію - вам під силу заощадити просто масу вільної площі, закривши це все красивим ергономічним фасадом, який може бути додатковою окрасою будинку.

Що має бути всередині шафи на замовлення передпокою?

Передпокій (або коридор) - важлива кімната в будинку, що вимагає хорошої організації простору і оскільки шафа купе - це основна частина в ній, важливо розподілити вільне місце максимально практично. Вкрай важливо, на початковому етапі проектування, визначитися з внутрішнім наповненням секцій, щоб шафа купе на замовлення була дуже практичною, наприклад:

 • правильне зонування, зокрема включаючи верхній діапазон (антресолі);
 • наявність новомодних функціональних елементів (пантограф, сітчасті кошики, торцеві вішалки, брючниці, краватки, спідниці, спіральні вішалки, система каскадних тримачів для взуття та інше);
 • внутрішнє наповнення у прямій залежності від розташування полиці, ящика секції;
 • максимально задіяний кут;
 • встановлення всієї конструкції професійними монтажниками.

Дизайнерські особливості шафи під замовлення в передпокій

Квартира, будинок або дача - це, перш за все, приміщення для відпочинку, дозвілля, їди та інше, тому від них кожен передбачає отримати оптимальний відсоток комфорту. Як казав один із наших клієнтів: «Зручність, навіть не обговорюється, тому перейдемо до функціоналу та дизайну!». Ось і нам хотілося б перейти до важливої деталі - зовнішнього оформлення, щоб ваша шафа купе на замовлення була, що називається, просто красивою.

Купити меблі, це не придбати абсолютний функціонал, помножений на конструктивний аспект. Є ще така складова як стиль, дизайн та зовнішнє виконання. Ми говоримо про колір, матеріали фасаду та декоративне освітлення.

Що робить шафа купе на замовлення дійсно родзинкою інтер'єру передпокою та коридору:

 1. Виконання фасаду – «обличчя» будь-якої шафи. Ми виробляємо його з ДСП, дзеркала, ротанга, скла, піскоструминного скла (з малюнком), МДФ, шпон, пластик та інше;
 2. Тип виконання конструкції . Вона впливає на зовнішнє сприйняття та зручність, як і інші деталі.
 3. Конструктивні елементи - доповнення у вигляді полиць та відкритих ніш, переходів у декор дверей та інше. Сучасна стінка в коридор або передпокій - це вже вершина дизайнерського мистецтва, а не просто набір дощок, здатний "організувати" вузький прохід між вхідними дверима та кімнатою.

Компанія «Stim Group» - це завжди професійний підхід та злагодженість у прийнятті потрібних рішень. Ексклюзивність та індивідуальність – це те, що ми виконуємо на своїй практиці щодня. Стильні та сучасні меблі, з основним набором функціональних аспектів - вже давно не розкіш, а життєва необхідність кожної людини. Ось чому, замовити шафу купе передпокій (коридор) у нас – буде правильним рішенням у рамках сьогоднішнього життєвого ритму та поставлених перед нами завдань. Ми виготовимо його вам в обумовлені терміни з високоякісних матеріалів, зробимо не менш якісний монтаж і віритимемо, що для вас він стане виключно практичною складовою вашого повсякденного ритму.

Компанія «Stim Group» виготовляє шафи на замовлення:

За призначенням:

За способом встановлення: