(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Шафи-купе (підвісна система) на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

Шафа купе з підвісною системою - це досить популярна конструкція для житлових та офісних приміщень, що дозволяє додати до дизайну інтер'єру функціональну родзинку. Завдяки продуманому до дрібниць механізму розсувної системи, в приміщенні вдається створити зручну зону для грамотного зберігання речей і організувати простір з максимальним комфортом для кожного користувача. Установка настільки проста і збалансована, що з відкриттям та закриттям дверей впорається навіть дитина.

Підвісна система для шаф купе такого типу з'явилася на нашому ринку зовсім недавно, але вже встигла завоювати своїх шанувальників, які цінують її за якість, надійність при експлуатації, «легкий хід» дверей та унікальну здатність зонувати простір у приміщенні. Справа в тому, що ходовий елемент конструкції розташований зверху дверного полотна, а нижні напрямні при цьому повністю відсутні. Система кріпиться до стелі або даху шафи. Монтаж її досить простий і не вимагає додаткового фрезерування фасаду. Великим плюсом є відсутність порожка, що дозволяє використовувати такий механізм відчинення/зачинення дверей у вбиральнях.

Шафа купе з підвісною системою дверей має цілу низку переваг:

 • Простота установки в отвір.
 • Плавний перебіг підвісної каретки.
 • Розрахункове навантаження на стулку від 30 до 160 кг.
 • Направляюча прихована декоративним профілем.
 • Має 3 типи механізмів для плавного закривання дверей.

Компанії STIM-GROUP використовує для розсувних дверей систему Staffa Normal італійського бренду Terno з алюмінієвим профілем.

Технічні характеристики системи "Staffa Normal":

 1. Навантаження на одні двері: 30 кг, 40 кг, 80 кг, 120 кг та 160 кг.
 2. Довжина напрямної може бути: 2 м, 3 м, 4 м та 6 м.
 3. Розрахована на товщину полотна до 25 мм.

Верхньопідвісні розсувні системи - нова технологія для звичних шаф-купе

Підвісна розсувна система для шаф-купе відмінно підходить для виготовлення перегородок, влаштування гардеробних, шаф-купе для дитячих кімнат, навчальних та медичних закладів, готелів, салонів, офісів та інших приміщень, де економія корисної площі стоїть на першому місці. Де, крім комфорту, необхідно ще й правильно «вписати» шафу купе в простір. Тут дизайнери також одержують велике функціональне поле для творчості, оскільки фасад для такої підвісної розсувної системи може бути абсолютно будь-яким. Це технічно можливо за рахунок розрахункового навантаження на одну напрямну. Верхня каретка з двома парами роликів здатна витримати вагу до 160 кг, без жодних труднощів. Тому ви можете використовувати важке дзеркало, скло, комбіновані фасади та, популярний сьогодні, фотодрук.

Для тих, кого лякає слово «підвісна», поспішаємо вам повідомити, що така конструкція вкрай надійна та безпечна, оскільки успішно встановлюється навіть у дитячих кімнатах. Підвісна система розсувних дверей має настільки продуманий та міцний механізм, що подібні двері рекомендується встановлювати там, де потрібна особлива надійність для фіксації фасадів та часта їх експлуатація. Ходові каретки верхньопідвісної системи курсують в алюмінієвому профілі, форма якого повністю виключає їх випадання звідти.

Підвісні розсувні системи для шаф купе.

Залежно від завдання, яке потрібно вирішити у відчиненні та зачиненні дверей, комплект системи «Staffa Normal» може мати:

 • Стопор – звичайний обмежувач ходу. Встановлюється на кожну двері.
 • Демфер - обмежувач, конструкція якого здатна пом'якшити контакт двох поверхонь, коли ви відчиняєте двері.
 • Доводчик - спеціальний механізм, який забезпечує плавне та безшумне закривання дверей.

Ціни на підвісні системи STIM-GROUP

Шафа купе з підвісною системою купити ви можете у нас із установкою, будь-якою комплектацією та наповненням. Компанія STIM-GROUP пропонує наступний порядок цін на підвісну систему БЕЗ ОБЛІКУ НАПОЛНЕННЯ:

 1. Стопор – стопор – 3800 грн.*
 2. Доводчик - стопор - 6350 грн.
 3. Доводчик - Доводчик - 8500 грн.

* Ціни вказані лише на систему без урахування наповнення!

Докладніше про наповнення шаф-купе – дивіться у розділі « Шафи-купе на замовлення ».

Якщо ви все ще сумніваєтеся у своєму виборі чи хочете обговорити ціну з нами – телефонуйте. Наші менеджери проконсультують вас щодо підвісної системи та можливості її встановлення у вашому приміщенні, розкажуть докладніше про наповнення дверей та дадуть рекомендації щодо вибору стоп-системи.

Замовте підвісну шафу-купе у компанії STIM-GROUP - і вам не доведеться пошкодувати про це. Кваліфікований монтаж, демократичні ціни та якісні матеріали переконають вас стати нашим постійним клієнтом.

 

 

Компанія «Stim Group» виготовляє шафи на замовлення:

За призначенням:

За способом встановлення: