(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Шафа під сходи на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

На сьогоднішній день вбудовані шафи під сходи перейшли з розряду екзотики в категорію поширених повсякденних меблів. Виготовлення шафи під сходами на замовлення можливе під будь-який сходовий простір. Це чудова можливість виробництва зручних меблів незвичайних форм та розмірів. Замовте шафу під сходи від компанії Stim в Києві зараз і через кілька днів порожній простір вишукано зможе перетворитися на шафу-купе, шафу з дверцятами і безліччю поличок і висувних ящиків або навіть можна влаштувати чудову бібліотеку.

Які бувають шафи під сходами?

Звичайна закрита шафа під сходами - найпоширеніша. Він чудово поєднується з холом або передпокою. У такій сходовій шафі зручно зберігати як речі та верхній одяг для прогулянок, так і взуття, інструменти та старий мотлох. Якщо Вам виготовили вбудовану шафу під сходи зі скляними дверцятами, то швидше за все вона розташована у вітальні. Для такої шафи саме час зберігати в ній старі книги, вази або дорогий посуд. Зазвичай такі шафи замовляють під приватні колекції.

Шафа під сходи з висувними скриньками

Найчастіше замовляють шафу під сходами з висувними скриньками - це відмінне рішення, щоб зберігати робочі інструменти, різні документи, дрібниці та матеріали для хобі. Виготовлення такої шафи на замовлення дуже недороге, тому що. дизайн зазвичай не вимагає вишукування та ексклюзивного дизайну. Шафки та скриньки чудово ховаються під сходами, вкрай місткі, глибокі та комплектуються напрямним механізмом, за допомогою якого висування відбуватиметься просто та комфортно.

Компанія «Stim Group» виготовляє шафи на замовлення:

За призначенням:

За способом встановлення: