(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Шафа-купе (прихованого монтажу) на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

Прихована шафа купе – величезний прорив у дизайні інтер'єрів. Загальна концепція сучасної стилістики внутрішньої організації простору у приміщенні – це мінімум деталей, практичність та комфорт. Відповіддю на таку тенденцію ставати сучасне меблеве рішення, а саме шафа купе з прихованим механізмом «ходу» дверей. Зовні візуально, ви можете розрізнити лише вибраний вами фасад, решта - залишається «за кадром». Весь складний, злагоджений та функціональний комплект роликів, напрямних та доводчиків знаходиться поза увагою. При цьому сама система настільки міцна і безпечна, що дозволяє використовувати будь-який матеріал для оформлення дверей: від важкого дзеркала та скла до модної сьогодні дверної системи з фотодруком.

Схема встановлення дверей

Шафа купе з прихованими напрямними здатна створити новаторські рішення в зручній організації простору. Верхньопідвісний розсувний механізм такого типу представляє всю конструкцію візуально невагомою, а доводчик - робить відчинення та закривання дверей нечутним. При вдалому сміливому дизайнерському рішенні шафу можна зробити повністю непомітною невидимою в інтер'єрі, залишаючи при цьому всі її функціональні можливості в первозданному вигляді. Шафа купе прихована система відмінно почуватиметься у передпокої, дитячої, вітальні, в їдальні, кабінеті, а також у робочому просторі сучасного офісу, салону, освітніх та медичних закладах та інших.

Можливі варіанти відчинення дверей

Шафа купе із прихованим профілем - комфортний мінімалізм у просторі

Масивні фасади від підлоги до стелі з ілюзією зависання з'явилися на українському ринку досить недавно, завдяки німецькому бренду меблевої фурнітури Hettich. Саме цій компанії належить розробка універсальної системи прихованого монтажу преміум класу - TOP Line L. Вона є механізмом, основу якого складає верхня ходова каретка і нижня напрямна профілю. За допомогою верхніх та нижніх роликів двері кріпляться до профілів. Вбудоване регулювання спрощує монтаж та гарантує ідеальний результат на фініші. Можливі варіанти системи – з доводчиком і без.

Шафа купе приховані напрямні TOP Line L - технічні особливості та переваги:

  • Розрахункова вага дверей у складанні до 80 кг;
  • Максимальна висота дверей до 2600 мм;
  • Можлива товщина дверей від 16 до 40 мм;
  • Швидке складання та зручне регулювання за фактом;
  • Комплектація може включати доводчик та обмеження ходу;
  • Мінімальне зусилля для відкриття дверей;
  • Зносостійкість розрахована більш ніж 40000 циклів.

 

 

Шафа купе приховані напрямні дозволить зробити інтер'єр приміщення досить цікавим, але при цьому максимально зручним. Адже система TOP Line L від Hettich – це великий крок уперед у дизайні за досить демократичної цінової політики. Вона відкриває абсолютно нові можливості створення розсувних дверей, що відповідають найсучаснішим запитам українського ринку шаф купе. Надійність такої системи дозволяє використовувати конструкцію в будь-яких приміщеннях. Більше того, з відкриттям і зачиненням дверей впоратися навіть дитина, незважаючи на масивність і важкість конструкції.

 

Порядок цін на систему прихованого монтажу БЕЗ ОБЛІКУ НАПОЛНЕННЯ:

Для системи TOP Line L на 2 двері, шириною 2600 мм:

Стандарт – без доводчика та без обмеження ходу – 3500 грн.
Базовий – без доводчика, але з обмеженням ходу – 3900грн.
Базовий – з доводчиком, але без обмеження ходу – 4300грн.

Докладніше про наповнення шаф-купе – дивіться у розділі « Шафи-купе на замовлення ».

Як замовити шафу-купе із прихованою системою?

Постали питання - відмінно. Менеджери компанії STIM-GROUP дадуть відповідь на кожен з них і нададуть більше інформації при особистому спілкуванні. Підберемо вам найоптимальніший варіант, у тому числі, підкажемо, яке наповнення для шаф купе буде вигідніше виглядати в саме вашому інтер'єрі. Із задоволенням поділимося своїм досвідом та професіоналізмом.

Замовте шафу прихованого монтажу в STIM-GROUP і доведіть організацію простору для зберігання у вашому інтер'єрі до досконалості. Оптимальна ціна, якісна установка, великий вибір систем та наповнень вас приємно здивують та порадують.

Компанія «Stim Group» виготовляє шафи на замовлення:

За призначенням:

За способом встановлення: