(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Сучасні кухні з фасадами CLEAF на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

Сучасні кухні з фасадами із інноваційного плитного матеріалу Cleaf

Довговічність, зовнішній вигляд, практичність та функціональність кухонних гарнітурів багато в чому залежить від матеріалів виконання та фурнітури. ДСП, МДФ, дерево, пластик, скло давно та успішно застосовуються в меблевій галузі, але інноваційним рішенням завжди знайдеться місце та час. Сучасний інтер'єр кухні передбачає використання актуальних рішень, одним із яких є фасади Cleaf з термічно структурованою поверхнею (TSS).

Сучасні кухні «ДСП Cleaf» та інноваційні матеріали для їх виробництва

Деревностружкова плита має цілу низку переваг - доступна вартість, зовнішній вигляд, гігієнічність, міцність, довговічність і т.д. Проте фахівці компанії «Stim Group» не звикли стояти на місці та активно освоюють нові технології та матеріали.

Цей матеріал не має аналогів та захищений авторським правом. Поєднання візуального та тактильного ефект досягається шляхом використання новітніх технологій та обладнання, у розробку якого виробник інвестував кілька десятків мільйонів євро.

Одним з унікальних продуктів можна назвати фасади Cleaf, які мають вдосконалений дизайн та покращені експлуатаційні можливості. Вони прикрашають кухні в стилі модерну і надають їм презентабельний зовнішній вигляд.

 • Плита піддається обробці і можна надати будь-яку фактуру. Вам подобається імітація під дерево, шкіру, камінь, плитку чи текстиль? Стильні кухні модерну можуть бути прикрашені TSS фасадами Cleaf найрізноманітнішої фактури та кольору.
 • Завдяки такому різноманіттю є можливість реалізувати незвичайні, цікаві та креативні дизайнерські проекти. Подивіться фото кухні в стилі модерн, у виробництві яких використовуються дані плити: вони надають меблям особливої родзинки та розкоші.
 • Це унікальний матеріал, асортимент якого періодично розширюється за рахунок нових рішень. Завдяки йому можна створити недорогий, але гарний та якісний продукт. Глибокий рельєфний візерунок стійкий до забруднення.
 • Причому товщина шару покриття порівняно з ЛДСП набагато вища. Якщо в першому випадку вона становить 0,2 мм, то плити Cleaf – 1,7 мм. Такі фасади для кухні модерну стануть прикрасою, оскільки реалістична імітація природних матеріалів виконана високоякісно і виглядає розкішно.

Переваги фасадів Cleaf для прямих та кутових кухонь у стилі модерн

 • Плити CLEAF мають термо-структуровану поверхню і мають відмінні декоративні показники. Широка кольорова гама та рельєфна структура говорять на користь зовнішньої привабливості матеріалу, який ще й приємний на дотик.
 • Недорогі та елітні кухні модерн з фасадами Cleaf – екологічна безпека. У приміщеннях із змінним температурним режимом важливо не тільки зберегти первозданний вид виробів, але й має комфортно перебувати без побоювання завдати шкоди здоров'ю.
 • Сучасний дизайн кухні в стилі модерн передбачає використання нетоксичних матеріалів, до яких слід зарахувати плити Cleaf. Саме тому їх активно використовують у меблевій промисловості та ремонті.
 • Зносостійкість теж не менш важлива і цим показником може похвалитися інноваційний матеріал. Він стійкий як до подряпин, так і до стирання, що говорить на користь тривалого терміну експлуатації із збереженням зовнішнього вигляду.
 • Кухня в сучасному стилі з фасадами Cleaf не потребує особливого догляду. Матеріал стійкий до дії різної побутової хімії. Він не боїться контакту з вологою, що є важливим для такого приміщення, як кухня.
 • Вплив сонячних променів не впливає на експлуатаційні якості та зовнішній вигляд виробів, що є незаперечним плюсом матеріалу. Сучасні маленькі кухні можна встановлювати поблизу вікон та не вішати на вікна важкі штори, адже фасади не бояться УФ.
 • Висока міцність як самого матеріалу, так і декоративного покриття кухні модерн, ціна якої не є надхмарною, дозволяє використовувати плити в декорі інтер'єру та виробництві дверей, а також меблів для ванних кімнат.

Кухні модерн у Києві – замовити меблі без комісій та переплат

Детальніше: як замовити кухню ДСП Cleaf - дивіться у розділі «Кухні на замовлення».

У стилі модерн кухня виглядає актуально, сучасно та презентабельно. Завдяки широкому вибору матеріалів та декорів гарнітур можна індивідуалізувати, максимально адаптувавши всі елементи та зовнішній вигляд під ваші побажання.

Фахівці Stim Group реалізують проекти, пропонуючи широкий діапазон цін. Це дозволяє задовольнити потреби клієнтів у покупці як недорогих, так і елітних меблів на замовлення.

Ми опрацюємо дизайн кухні модерн та подбаємо про те, щоб гарнітур був не тільки привабливим зовні, але й зручним у користуванні. Функціональність та ергономіка – одні з ключових факторів для більшості наших клієнтів.

Реалізація проектів будь-якої складності потребує витрати певного часу: виготовлення меблів займає від 3-х тижнів до 2-х місяців. При цьому ви не переплачуєте за послуги посередників, оскільки маємо власні виробничі потужності.

Ми можемо контролювати весь технологічний процес та ручаємось власною репутацією за результат. Плід зусиль, навичок та старань фахівців «Stim Group» радуватиме вас своєю красою та практичністю довгі роки.

При необхідності ви можете замовити послуги доставки, збирання та встановлення меблів. З нами ви заощаджуєте свій час та довіряєте роботу професіоналам своєї справи. Якщо ви хочете купити кухню у сучасному стилі у нас – зв'яжіться з менеджером для консультації та розрахунку вартості!

«Stim Group» – меблі європейської якості на замовлення з доставкою по Україні. Антикризові ціни, маса позитивних відгуків покупців та індивідуальний підхід до кожного клієнта!