(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Кухні з барною стійкою на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

Барна стійка на замовлення - замовити наймодніше рішення для будь-яких габаритів приміщення

Барна стійка на кухні - свіже дизайнерське рішення, що органічно вписуються як у малогабаритне приміщення, так і у величезний простір. Для кухонь з невеликою площею це можливість відмовитися від громіздкого обіднього столу, виділивши цілком комфортне місце для їди всім членам сім'ї. Для кухонь «не обмежених» у габаритах – це чудовий прийом зонування простору та створення необхідного затишку, навіть неповторного стилю та шарму. У будь-якому випадку кухня з барною стійкою на замовлення - це вже незвичайна кухня, модна, комфортна та незабутня. При чому, абсолютно не важливо, який дизайн має ваш кухонний гарнітур і розміщення основних предметів «робочого трикутника». Тому що сьогодні замовити це оригінальне доповнення можна до будь-якого комплекту. Звичайно, робити це краще у професіоналів з великим досвідом і виробляють меблі самостійно. Тут вам прийде на допомогу компанія STIM - фабрика, фахівці якої знають свою справу і вміють приймати правильні рішення. Залишилося лише визначитися з технічною частиною вашого проекту.

Кухні з барною стійкою на замовлення - моделі, технологія проектування

Класична барна стійка на замовлення або з готовими габаритами - це вузький прямокутник, виконаний як продовження стільниці основного кухонного гарнітура. Висота її коливається в межах 1 – 1,3 метра від підлоги, з шириною 0,6 метра. Так склалося історично, оскільки спочатку, ця конструкція була «завсідником» барів, кафе, ресторанів, готелів, готелів і лише нещодавно потрапила до наших будинків. До речі, саме тому багато хто досі бояться «впустити» її у свої житла, повністю ігноруючи зручність та комфорт, які вона приносить у наш повсякденний побут. Хоча треба віддати належне, таких залишаються одиниці, оскільки не помітити її величезні плюси на сучасній кухні - просто неможливо.

Барна стійка на кухні - 5 варіантів виконання

 • пряма, що окремо стоїть;
 • кутова, як продовження робочої зони кухні;
 • асиметрична;
 • фігурна (хвиляста, напівкругла, вигнута);
 • складно-приставна, монолітна.

Барна стійка на замовлення - 3 основних види

 • проста - підходить для просторих приміщень, оскільки є окремим елементом. Вона не знаходиться в прямій залежності від кухонного гарнітура, тому може оформлятися без прив'язки до дизайну та стилю основних меблів;
 • приставна – ідеальне рішення для невеликих габаритів кухні. У 80% випадків - це стільниця на опорах (опорі), приставлена до стіни вузькою або широкою стороною. Така собі цілком зручна «полиця» - багатофункціональна та компактна. Може бути виконана на контрасті до основного дизайну кухонного гарнітура або, за бажанням, бути з ним «в єдиному ключі»;
 • суміщена – гармонійне продовження кухонного комплекту меблів. Розташовується під прямим кутом до основного гарнітуру, або паралельно до основної робочої зони. Як правило, вона має невелику довжину, але при цьому виготовляється з того самого матеріалу, що і основна стільниця кухні.

Кухня з барною стійкою на замовлення - види розташування у приміщеннях

 • Кухня з барною стійкою та столом суміщений тип меблів. Це вдалий приклад різнорівневої конструкції, оскільки висота столу або робочої поверхні становить 80 - 90 см., тоді як барна стійка значно вища. Різниця висот завжди гарно обігрується і показує справжню майстерність дизайнерської думки.
 • Кухня з барною стійкою в студії - молодіжний або офісний варіант, що дає можливість не просто розігріти або приготувати щось, але поспілкуватися при цьому з друзями/колегами.
 • Кухня з барною стійкою поєднана з вітальнею вимагатиме невеликого перепланування приміщення. Якщо між вітальнею та кухнею є стіна, її доведеться прибрати. Щоправда, найчастіше, це роблять не повністю і опорою стільниці, служить цегляна кладка або конструкція з гіпсокартону. А, прибравши стіну повністю, ви зможете зробити з вітальні повноцінну їдальню.
 • Кухня з барною стійкою та диваном – схожий на попередній варіант, але з однією цікавою деталлю. З іншого боку стійки є не стільці, а диван. Таким чином створюється чудовий огляд із кухні на все сусіднє приміщення, при цьому люди, що сидять на дивані – не бачать, що відбувається на кухні. При великих габаритах кухні за допомогою такого дизайну можна створити затишну зону відпочинку в межах одного приміщення.
 • Кухня з барною стійкою в приватному будинку з тумбою дозволяє організувати до нижньої частини стійки додаткові шафки або систему зберігання. Так як місця, як правило, у будинку достатньо, з розміром можна не заощаджувати. Зручніше, щоб дверцята відчинялися у бік робочої зони, а, наприклад, міні-бар можна розвернути у бік вітальні. Можливо, навіть зробити цю частину, що обертається, чому ні.
 • Кухня з барною стійкою літерою «П» – це продовження кутового дизайну, коли стільниця виступає заключною ланкою меблевого гарнітуру. Зручність такого варіанта важко переоцінити. Додаткова зона для готування, обідній стіл та просто активна зона – це лише мала частина її позитивних характеристик.
 • Кухня з барною стійкою вздовж стіни - наймобільніше рішення з усіх, яке застосовується для всіх видів приміщення, але найприйнятніше в малогабаритних квартирах. В цьому випадку барна стійка ставиться вздовж вільної стіни, а щоб вона зовсім не займала простору – її роблять складною. При чому, способів зробити її такою вкрай багато, правда, виключно на замовлення, але результат перевершить усі ваші очікування. кухня з барною стійкою біля вікна – дуже ергономічне рішення для невеликих площ. Особливо це актуально, коли за дизайн-проектом до кухні «приєднується» лоджія з її широкими панорамними вікнами. Стільниця на всю ширину вікна в даному випадку значно економить простір і, як бонус - дає можливість насолоджуватися чудовим виглядом під час трапези.
 • Кухня з барною стійкою та островом підходить для розташування у центрі просторого приміщення. Відсутність стійки, що примикає, забезпечує до неї доступ з усіх боків. Це чудова можливість під час приготування їжі спілкуватися з домочадцями чи гостями. Такий тип стійки підходить для кулінарів, які ведуть свій блог чи канал, адже широкому огляду, як і безмежному таланту, нічого не заважає.

Основні стилі виконання кухонь з барної стійки на замовлення - те, з чим ми працюємо щодня

 1. Барна стійка на замовлення в класичному стилі - віддає перевагу стандартним формам. Як би не хотілося уникнути строгості ліній, саме в класиці цього робити не варто, оскільки тут головний принцип - гармонія. Найчастіше її роблять окремо стоїть від кухонного гарнітуру. Туди чудово вписується мийка, вивільняючи місце в основній робочій зоні.
 2. Барна стійка на замовлення в стилі мінімалізм - комплектація по мінімуму. Жодних важких форм та конструкцій. Легка, лаконічна, проста, без додаткових елементів. Може бути схожа на прямокутний або П-подібний предмет з основного матеріалу кухонних меблів, абсолютно тієї ж кольорової гами і поєднуватися з нею.
 3. Барна стійка на замовлення в стилі лофт - найорганічніша деталь інтер'єру. Цілком можливо, що цей стиль привніс на наші кухні цю функціональну деталь. Майже кожен дизайн-проект «Лофт» не обходиться без неї. Цей стильний предмет може бути як окремим, так і є монолітним доповненням. Виготовляти його краще в трохи недбалому стилі, але продумуючи все до дрібниць.
 4. Барна стійка на замовлення в стилі Прованс - романтичне продовження кухні. Дизайнер напевно запропонує вам цілий каталог пастельних відтінків, щоб із 20 білих або фіолетових кольорів ви вибрали виключно свій. Адже клієнт завжди повинен мати право вибору.
 5. Барна стійка на замовлення в ЕКО-стилі - не завжди виключно натуральне дерево, а скоріше багатофункціональна конструкція із сучасними елементами, щоб наступна модна вечірка проходила саме у вас. Не важливо, який фасад для основного меблювання ви виберете, яку шафу поставите в кутку кухні або посуд якого кольору буде присутній на сейшені. Головне, виявити фантазію і зробити з барної стійки – справжній шедевр і вона обов'язково стане «цвяхом програми».

Функціональні можливості конструкції кухні з барною стійкою на замовлення

Барна стійка на замовлення - це не просто декоративний елемент меблювання, але для того, щоб вона стала максимально функціональною, необхідно обладнати її правильною фурнітурою. Тут важливо врахувати всі найсучасніші «навороти», щоби купити все необхідне з перспективою на майбутнє. Нехай вас не лякає ціна деяких складових, вона не завжди завищена, а швидше раціонально продумана.

Всю фурнітуру для барної стійки можна умовно розділити за основними критеріями:

 • колір – графіт, хром, золото, мідь, бронза;
 • поверхня - матова/глянцева;
 • цільове призначення – закрите зберігання, відкрите зберігання, декоративні елементи;
 • тип кріплення - центральне (фруктівниці, та всілякі тримачі), поворотні (рейлінг системи, механізми висування в бік, що обертаються навколо своєї осі), підвісні, які кріпляться безпосередньо до стелі.

При правильному наборі, барна стійка на замовлення на кухню виглядає дуже стильно і, при цьому, виходить надзвичайно функціональною. Добре організоване світло, точніше підсвічування, також не буде зайвим, підкреслюючи всі переваги цієї ергономічної конструкції. Освітлення може виконувати навіть функцію зонування, якщо ви оберете підсвічування по периметру стільниці знизу або по верху стійки. Довгі підвіси на шнурі – для «легких» моделей.

Барна стійка без стільців, як човен без весел

Барні стільці – це ще одна стильна деталь вашого кухонного інтер'єру, якщо ви вирішили замовити цей високий стіл. Щоб весь ансамбль виглядав як єдине ціле, необхідно приділити особливу увагу цьому головному елементу. Якщо ви маєте велику площу, то цілком можете дозволити стільці будь-яких габаритів. Якщо ж вам необхідно вписати барну стійку разом зі стільцями в невелику хрущовку, то доведеться вивірити кожен сантиметр, щоб зайва громіздкість або, навпаки, витонченість місця для сидіння - не зіпсували все враження. До речі, стільці для барного ансамблю можуть бути складними.

Підставка для ніг на барному стільці для кухні – обов'язкова умова. Все інше – за бажанням. Але перед покупкою, краще все ж таки особисто провести тест-драйв, на зручність та м'якість сидінь.

Барна стійка на замовлення на кухню - як виключити всі помилки проектування:

 1. Непродумане розташування щодо основних меблів. Перед тим як робити ремонт на кухні, складіть план, перевіривши всі відстані кілька разів. Переконайтеся, що барна стійка не заважає вільному проходу та доступу до основної робочої зони.
 2. Декор – це красиво, але на перше місце ставимо зручність. Якщо «нарядити» барну стійку, як новорічну ялинку, вона сяятиме, але комфорту не додасть. Тому добре продумайте, яка додаткова фурнітура вам дійсно буде необхідна. Якщо ви ніколи не використовуєте високі фужери з ніжкою під вино, то вам немає необхідності купувати химерну дорогу хромовану полицю для келихів.
 3. Форма має відповідати загальній концепції. Якщо у вас строга кухня в стилі мінімалізм, то вигнута барна стійка на замовлення, навряд чи органічно впишеться в інтер'єр. Якщо у вас витончена кухня модерн, то надмірно строга конструкція стійки, з підкреслено лаконічною концепцією, також внесе певний дисонанс у загальну геометрію приміщення.

Барна стійка на кухню на замовлення - ми запропонуємо найкраще рішення

Меблева компанія STIM пропонує Вам скористатися нашими послугами та замовити кухню з барною стійкою в ідеальному для вас дизайнерському рішенні. Перейдіть за посиланням і робіть це прямо зараз. Наші професійні конструктори прорахують все з максимальною точністю, вимірник вимірює кожен сантиметр корисного простору вашого приміщення, а консультант підбере оптимальну фурнітуру, колір, фактуру, потрібний матеріал (ДСП, МДФ, масив, пластик, меблевий щит, камінь).

Ми знаємо з чого розпочати ваш проект і обов'язково доведемо його до кінця. Більше того, не втрачайте наших контактів, оскільки ми здійснюємо післягарантійне обслуговування своїх виробів. Створення кожного елемента корпусних меблів проходить ретельний контроль у цеху компанії. Все виготовляється в одному місці, тому ми уважно стежимо за якістю складання ваших майбутніх меблів на всіх етапах. Саме тому нас не втрачають на увазі наші постійні клієнти, а якщо ви новачок - будемо раді знайомству.

Компанія «Stim Group» виготовляє на замовлення:

По типу:

По стилю: