(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Кухні у скандинавському стилі на замовлення у Києві та області

Дізнатись вартість виробу!

Скандинавський стиль стає все більш популярним завдяки надзвичайній легкості, функціональності, природності та простоті. Кухня з інтер'єром сканді стане еталоном практичності та зручності, залишаючись при цьому затишною, стильною та сучасною.

Як правило, максимальний комфорт і функціональність кухні забезпечує меблі, виготовлені на замовлення. В даному випадку можна врахувати все до найдрібніших деталей - розміри, внутрішню організацію, матеріали, дизайн та інше. Наша компанія STIM пропонує кухні в скандинавському стилі на замовлення з доставкою та складанням в будь-якому населеному пункті України.

Основні характеристики кухні в стилі сканді

 • переважання світлих тонів у приміщенні (різні відтінки білого та світлого сірого);
 • багато простору, повітря та світла;
 • натуральні матеріали, зокрема дерево із вираженою текстурою;
 • прості, суворі, зрозумілі форми;
 • лаконічний, але при цьому затишний та функціональний інтер'єр;
 • на світлому фоні можуть бути контрастні акценти.

Скандинавський стиль підійде для кухні будь-якого розміру та конфігурації. Він допоможе візуально розширити невелике приміщення і найкраще підкреслить переваги просторої кухні.

Переваги кухні у скандинавському стилі

Кухня - це не тільки приміщення для приготування їжі, а й затишне місце для відпочинку, розслаблення, душевних розмов за чашкою чаю. Скандинавський стиль дозволяє оформити такий простір, поєднуючи комфорт та естетику з практичністю та функціональністю.

Серед основних переваг кухні в стилі сканді на замовлення:

 1. Завдяки лаконічному дизайну та відсутності зайвих елементів, приміщення стає просторішим – і фактично, і візуально.
 2. Меблі простої форми легко доглядати (не потрібно вичищати забруднення з численних «завитушек»).
 3. Поєднання лаконізму та світлих відтінків створює сучасну благородну розкіш, виглядає стильно та презентабельно.
 4. Простота конструкцій, натуральні матеріали, продумана внутрішня організація – все це сприяє максимальній зручності експлуатації.
 5. Для кухонних меблів у скандинавському стилі характерна класична природна гамма відтінків - білі, сірі, деревні, пастельні тони, які є базовими і чудово поєднуються з будь-яким акцентним декором.

Які кольори та відтінки можна використовувати у сканді

На скандинавській кухні переважають відтінки білого - світло-молочний, кремовий, сніжний, античний та інші. Крім того, для сканді характерними є холодні сірі тони (особливо світло-сірі), а також блакитні, сині, деревні, глибокі зелені. Елементи насичених або темних кольорів можна використовувати в кухонному інтер'єрі як акценти.

Якщо сам по собі сканді здається вам надто нейтральним, зробіть з нього основу та розбавте цікавими деталями – етнічним декором, елементами еко-стилю, кантрі чи неокласики.

Яким має бути гарнітур

Гарнітури для кухні сканді відрізняються простими геометричними формами та стриманим дизайном. Як правило, їх забарвлюють у білі відтінки або оснащують фасадами зі світлого шпону. Дерев'яні меблі надають скандинавському інтер'єру додаткового затишку, природності та тепла.

Кухонний гарнітур може мати глянцеві чи матові фасади. Блискучий глянець часто використовують у маленьких кухнях - відбиваючи світло, він зорово розширює простір. В інтер'єрі популярні високі шафи до стелі, верхні полиці часто роблять відкритими.

Як вибрати стільницю для сандинавської кухні

У скандинавському інтер'єрі органічно виглядає дерев'яна або кам'яна стільниця. В ідеалі – з масиву дерева або натурального каменю. Однак це дорогі варіанти, а менш витратною стане стільниця з деревостружкової плити, оброблена шпоном або навіть пластиком (з імітацією каменю або структури дерева).

Особливості оздоблення скандинавської кухні на замовлення

Інтер'єри сканді мають багато спільного з еко-стилем та мінімалізмом, що незмінно відображається в обробці приміщення. Зі стилем еко перегукуються натуральні матеріали, а з мінімалізмом - стриманість та лаконічність.

Стеля

У скандинавській кухні стеля має бути білою - пофарбованою, побіленою або натяжною. В останньому випадку віддавайте перевагу матовим, а не глянцевим матеріалам.

Підлогове покриття

Найпопулярніший варіант для обробки підлоги – дерев'яні дошки, пофарбовані у світлий колір. Можна використовувати покриття для підлоги, що імітують деревину, наприклад, ламінат.

Стіни

Найпоширеніший і доступний за вартістю спосіб обробки стін – фарбування світлою фарбою. Якщо стіни на кухні не дуже рівні, можна клеїти шпалери з флізеліну, що імітують фарбування – вони замаскують нерівності.

Фартух

Кухонний фартух вдало пожвавлює приміщення і може бути цікавим акцентом. Як правило, його викладають плиткою, що імітує цеглу або деревину, але також можна використовувати монохромну мозаїку.

Освітлення

Кухня в скандинавському стилі на замовлення має бути повна світлом і повітрям. Для неї характерні великі вікна з легкими світлими фіранками з тканин, що летять, а також багато штучних джерел світла - точкове підсвічування, настінні світильники, верхня люстра та інші.

Сучасний скандинавський стиль на кухні

Сьогодні скандинавський стиль так само популярний і надалі не збирається здавати позицій. Він ідеально підходить для маленьких та великих кухонь будь-якого планування, візуально розширюючи простір та надаючи легкості обстановці. Компанія STIM пропонує кухні на замовлення в стилі сканді, виготовлені за індивідуальними вимірами з урахуванням усіх переваг та побажань замовника.

Компанія «Stim Group» виготовляє на замовлення:

По типу:

По стилю: