(050) 38-48-843 (067) 38-48-843

Маленькі кухні на замовлення

Дізнатись вартість виробу!

Багато міських квартирах площа кухні зовсім невелика. У такому приміщенні можна розмістити стандартний пенал, плиту, мийку та у кращому випадку холодильник. Щось ще досить важко вписати в обмежений простір.

Малогабаритна кухня на замовлення дозволить раціонально використовувати площу кухонного приміщення. Наша компанія STIM-Group виробляє предмети меблів на замовлення за доступними цінами, враховуючи всі побажання клієнтів. Ми створюємо кухні на замовлення точно за вашими розмірами, що гарантує функціональну та комфортну кухонну обстановку.

Функціональні особливості малогабаритної кухні

Переваги кухонь невеликих розмірів:

  1. Маленькі кухні на замовлення дозволяють створити функціональну обстановку без зайвих предметів, вміщуючи лише те, що вам потрібно.
  2. Невеликий кухонний простір стимулює винахідливість та кмітливість. Якщо в сім'ї з трьох-чотирьох чоловік нема де поставити обідній стіл, можна скористатися висувним варіантом або барною стійкою.
  3. Для дрібних речей та кухонних аксесуарів можна використовувати рейлінги та гачки, висувні кошики, вбудовані системи зберігання, магнітні стрічки. Так ви заощадите простір, зможете тримати всі дрібниці під рукою та спростіть собі прибирання.
  4. Простора кухня - це чудово, але вона вимагає набагато більших вкладень, ніж компактне приміщення. У маленькій кухні потрібен мінімум меблів і дуже просто створити затишок.
  5. Маленькі кухні на замовлення можуть бути такими ж зручними та функціональними, як і великі гарнітури. Спеціальні дизайнерські та технічні прийоми при виготовленні меблів забезпечать вам максимально комфортний та стильний інтер'єр.

Дизайн та конфігурація маленької кухні

Компактні гарнітури для малогабаритних кухонь можуть бути виготовлені у різних стилях. Практично для будь-якої концепції можна вибрати потрібні варіанти. Особливо вдало виглядають маленькі кухні в стилі неокласика, мінімалізм, сканді, ганьби-тек та інших сучасних стилях.

Традиційний класичний стиль не підійде для маленької кухні, оскільки він вимагає масивних меблів, симетричного розташування речей, декоративних елементів у вигляді різьблення, карнизів, фрезерування тощо.

Кухня сучасного стилю ідеально впишеться у невеликий простір та створить комфортну затишну обстановку. При необхідності наші дизайнери допоможуть вам підібрати стиль невеликої кухні та пропрацюють все до дрібниць.

Для меблювання малогабаритного приміщення важливо підібрати вдалу конфігурацію. Великою популярністю користуються наступні гарнітури:

  • прямий – розміщується вздовж стіни та добре підходить для витягнутих приміщень. Багато власників квартир віддають перевагу цьому типу гарнітурів для максимальної економії простору;
  • кутовий – встановлюється біля двох стін та кута між ними. Підійде для тих, кому потрібно більше місця для приготування їжі;
  • гарнітур з барною стійкою , яка замінює обідній стіл або робочу поверхню. Барна стійка може розділяти кухонну та вітальню зони у квартирі-студії;
  • широке підвіконня замість столу. Якщо виготовити його з того ж матеріалу, що і стільниці, він гармонійно впишеться в меблі;
  • гарнітур з шафами до стелі – ефективний спосіб раціонально використовувати простір. Як правило, навісні шафи забарвлюються в колір стін або світліші відтінки, ніж підлогові секції.

Як замовити гарнітур для маленької кухні?

Наша компанія STIM-Group виготовляє кухонні меблі на замовлення, а також інших містах України, пропонуючи вдалі варіанти для різних типів планування кухні. Команда професійних майстрів візьметься за роботи будь-якого рівня складності, гарантуючи високу якість та дотримання встановлених термінів.

Вартість малогабаритної кухні на замовлення залежатиме від матеріалів виготовлення, фурнітури, декору, дизайну меблів. Щоб замовити приготування маленької кухні, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами по телефону. Кваліфіковані співробітники проконсультують вас щодо стилю розмірів, бюджету та дадуть відповідь на будь-які питання, пов'язані із замовленням кухонних меблів.

Компанія «Stim Group» виготовляє на замовлення:

По типу:

По стилю: